FİYAT LİSTESİ referanslar hakkımızda iletişim
matbaa hizmetleri
matbaacılık, grafik tasarım, reklam hizmetleri

Pay Senedi Bastırma

Pay Senedi batırma Ofset makinalarımızda 1. sınıf baskı kalitesiyle Pay Senedi numaratörüyle ve taklit edilemeyen işlemlerle (taklit edilemez garantisi veriyoruz) Makro Tanıtım Matbaacılık Kalitesiyle minimum ve maksimum adetlerde basiyoruz, hisse senedi basımında tecrübemizi sizinle paylaşalım.

Pay Senedi Bastırmak için ne yapmanız gerekiyor ? Bizim için sadece karar vermeniz yeterlidir. Gerisini, en son sermaye arttırımı bilgilerinize göre, Mali Müşaviriniz'in kontrolü altında hisse senetlerinizin küpür büyüklüklerini ayarlayıp basıma geçiyoruz.
Pay senedi ÖRNEKLERİ

Pay Senedi Bastırılırken Hangi Detaylar Önemli ?
Bu detayları sizin ihtiyacınıza göre ve bizim bilgi birikimimiz eşliğinde planlıyoruz.
Ölçüsü, Baskı renkleri, Özel Fantazi ithal Pay Senedi Kağıtları, Özel Pay senedi bordürleri, Güvenlikli mürekkep, özel yakma baskı, soğuk baskı, Şirketinizin logosunun yer aldığı hologram gibi bir çok özelliği sizinle birlikte planlıyoruz. Size özel filigran modelleri üretiyoruz. Veya dilerseniz tamamen şirketinize özel filigran çalışması da yapabiliyoruz.

İsterseniz Basım aşamasına nezaret ederek, güvenlik kontrollerimizi siz de denetleyebiliyorsunuz.

Pay Senedi Bastırma Ne kadar Sürede Teslim Ediliyor ?
Sizden talep ettiğimiz bilgiler elimize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde hisse senetlerinizi basımını tamamlıyoruz. Daha acil ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz halinde basımın mevcut işlerin önünü alarak hızlandırıyoruz. Pay senedi basımı pay senedi bastırma ve kıymetli evrak basımı yüksek güvenlik gerektiren bu evrakların basımı matbaamızda son teknoloji ile yapılmaktadır.
Tel.: (0212) 565 40 75 - Fax: (0212) 565 10 66 - Gsm: (0533) 350 00 83 - paysenedi@gmail.com