FİYAT LİSTESİ referanslar hakkımızda iletişim
matbaa hizmetleri
matbaacılık, grafik tasarım, reklam hizmetleri

Maliye Anlaşmalı Matbaa

Makro Tanıtım Matbaacılık MALİYE İLE ANLAŞMALI MATBAADIR.
Resmi Evrak Basımında Gerekli Evraklar için tıklayınız.

Şirketinizde genellikle kulladığınız basılı evraklardan fatura, sevk irsaliyesi, irsaliyeli fatura, taşıma irsaliyesi, gider pusulası, serbest meslek makbuzu gibi resmi evrak kategorisine girenler yanlızca maliye bakanlığından izin almış olan ve maliye ile anlaşmalı matbaa belgesi olan matbaalar tarafından yapılmaktadır.

Bu evrakların basımının yetkisiz matbaalar tarafından ve aracılar tarafından yapılması sonucu müşterilerimiz zor duruma düşebilir, hatta cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu tür sıkıntılar yaşamamanız için 10 senelik maliye anlaşmalı matbaacılık tecrübemiz siz değerli müşterilerimize resmi evrak basımı konusundada hizmet vermekteyiz.

Yetki belgemiz kısmında bulunan ve maliye ile anlaşmalı matbaa olduğumuzun kanıtı olan belgeyi inceleyebilir ve iletişim kısmındaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm resmi ve resmi olmayan fatura ,irsaliye, makbuz, pusula, antetli kağıt, adisyon, bloknot, katalog, broşür, promosyon ürünleri ve bunun gibi tüm matbuu ihtiyaçlarınız konusunda hızlı,kaliteli ve yetkili olarak hizmet vermekteyiz.

Tel.: 0212 565 40 75 - Fax: 0212 565 10 66 - Gsm: 0533 350 00 83 makro@makrotanitim.com
Maliye Anlaşmalı Matbaa numaramız 2516 dır.