FİYAT LİSTESİ referanslar hakkımızda iletişim
matbaa hizmetleri
matbaacılık, grafik tasarım, reklam hizmetleri

Fatura Bastırma

Fatura Bastırma Makro Tanıtım Matbaacılık MALİYE İLE ANLAŞMALI MATBAADIR.
Kampanya 5 Cilt Fatura 90 TL - Kampanya 10 Cilt Fatura 110 TL
ANLAŞMALI MATBAA fiyatları için tıklayınız.

Fatura Bastırma müşterinin isteğine bağlı olarak istenilen ölçülerde yapılabilir. Genellikle, Büyük boy fatura ebatı 20×28 cm, küçük boy fatura ebatı 14x20 cm dir. kopya sayısı müşteri talebine ve ihtiyacına göre arttırılabilir. 1 koçanda 50 adet bulunur. Fatura’da Maliye Bakanlığının belirttiği bazı şartlar dışında renkler ve tasarımda taleplerinize göre değişiklikler yapılabilir.

Fatura Bastırma ve resmi belgeler Sadece Anlaşmalı Matbaa olarak tabir edilen özel matbaalar tarafından basılmalıdır. Resmi evrak bastırmak isteyen mükelleflerin, anlaşmalı matbaalara gitmeleri gerekmektedir. Fatura Bastırma işleriniz Makro Tanıtım Matbaacılık'da güvenle yaptırabilirsiniz.

Resmi evrak bastırmak isteyen mükelleflerin, vergi levhası fotokopisi, şahıs firması ise nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişiliğe haiz şirket ise imza sirküsü fotokopisini matbaaya ibraz etmesi gerekmektedir. Bu evrakları faks veya e-mail yoluyla gönderebilirsiniz, tasarımınızı onaylandıktan 3 iş günü sonra işlerinizi işyerinize teslim edelim.

fatura bastırmak için bizi hemen arayın.
Tel.: 0212 565 40 75 - Fax: 0212 565 10 66 - Gsm: 0533 350 00 83